Rezerwacja Online

Drodzy rodzice wprowadziliśmy dla was udogodnienie w postaci możliwości rezerwacji miejsca dla swojego dziecka. Rezerwację można składać przez całą dobę o każdej porze.

Po uzupełnieniu formularza na podany w nim adres mailowy przyjdzie informacja z dalszą instrukcją dotyczącą rezerwacji. Mail potwierdzający zgłoszenie powinien przyjść na Państwa pocztę po zatwierdzeniu zgłoszenia przez naszego pracownika- maksymalnie do 24h. W razie braku potwierdzenia, bardzo prosimy o sprawdzenie folderu: Spam. W razie nieotrzymania wiadomości prosimy o kontakt!

UWAGA: Prawidłowa rezerwacja to wpłata zaliczki na konto oraz podpisanie i przesłanie (skan) umowy na mail: kolonie.mielec@gmail.com, w formie listu na adres: OEPP Kolonie , 39-300 Mielec, ul. Szeroka 1 lub osobiste doniesienie do biura kolonijnego
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500,- złotych na dane podane w wiadomości i wysyłka skanu podpisanej umowy na adres mailowy kolonie.mielec@gmail.com. Na wpłatę czekamy 10 dni, w przypadku braku wpłaty rezerwacja zostaje anulowana.

Formularz prosimy wypełniać na każde dziecko osobno

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych mojego dziecka w celach rekrutacyjnych.
Chce aby zapisać mnie na listę Subskrypcji
*Pola wymagane.