Obóz Młodzieżowy w Hiszpanii-wyjazd autokarowy

OBÓZ WAKACYJNY w Hiszpanii

To obóz dla poszukiwaczy nadmorskich przygód, dla młodzieży w wieku 12-18 lat. W planie: kąpiele, plażowanie, zabawa oraz rozwijanie umiejętności: sprawności, kreatywności i wypoczynku. Zainteresowani podjęciem wyzwania? Czeka na Was wiele niezapomnianych atrakcji i różnorodnych zajęć w zależności od zainteresowań. Przeżyj z nami Wakacje pełne słońca i Hiszpańskiej magii.

Wybrzeże Costa de Brava/Costa del Maresme - miejsca, gdzie bajeczne widoki i niesamowita  atmosfera, pozwolą na odpoczynek na najwyższym poziomie. Uczestnicy mogą wypocząć na wspaniałych plażach, wejść do krystalicznie czystego morza, spacerować po zalesionych zatoczkach, czy też podziwiać pejzaże z wysokich klifów.

DRODZY RODZICE

Nasze obozy na morzem ze swoim bogatym programem, dobrą atmosferą i profesjonalną opieką wychowawczą są idealną ofertą na wakacyjny wyjazd. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zwraca uwagę na wszystkie potrzeby naszych uczestników. Atrakcyjny program dostarcza wielu wrażeń i nie pozwala dzieciom i młodzieży na nudę. Każdy dzień jest starannie zaplanowany. Przez ten czas „bojkotujemy” telewizję i komputery, wypełniając czas innymi atrakcjami rozwijającymi zainteresowania, samodzielność, zaradność dzieci i młodzieży.

Wiemy, że dla każdego z naszych Klientów wakacje to ważny czas. Dobrze spędzony - dodaje energii do efektywnego działania, a zmarnowany- już nie wróci. Od wielu lat staramy się, aby obozy nad morzem były źródłem dobrej zabawy i wspaniałych kontaktów rówieśniczych oraz przyjaźni, a także okazją do poznania pięknych zakątków naszego kraju.

Firma Ośrodek Edukacji Pomocy Pedagogicznej posiada 24-letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci, które pierwszy raz wyruszają samodzielnie z domu na wakacje. Dla setek z nich nasze obozy i kolonie stały się pierwszą, samodzielną przygodą i niezapomnianym przeżyciem.

BAZA NOCLEGOWA

Młodzież zostanie zakwaterowana w Hotelu *** na wybrzeżu Costa Brava/Costa del Maresme (hotel zostanie wskazany na 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu). Hotel usytuowany jest blisko centrum miasta i plaży i posiada dostęp do basenu, co pozwala na regenerację i relaks. Znajduje się w odległości 300-400 m od plaży. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen. Ponadto na terenie hotelu jest miejsce do organizowania spotkań integracyjnych dla całego obozu – gier, dyskotek. Hotel posiada dostęp do Internetu. Uczestniczy zakwaterowani będą w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony.

Jedzenie

Bogate i wyśmienite posiłki serwowane trzy razy dziennie w formie szwedzkiego bufetu pozwolą nabrać energii na kolejny emocjonujący dzień. Jedzenie jest różnorodne, można znaleźć wiele pyszności: owoce morza, ryby, marynowane mięsa, desery, świeże owoce i warzywa oraz lokalne dania. Napoje: śniadania-  kawa, herbata, soki , obiad, kolacja-woda (inne napoje za dopłatą). W dniu przyjazdu zapewniamy obiad i kolację, a przy wyjeździe śniadanie. Na drogę uczestnicy dostają suchy prowiant, a podczas podróży ciepły posiłek.

TERMIN
30-06 do 09-07-2024


cena3340,- + 20,- Euro

Dodatkowy rabat - 100 zł na całe rodzeństwo
Brak kosztów ukrytych.
Cena zawiera wszystkie atrakcje i transport.

WIEK UCZESTNIKÓW: (12-18 lat)
Uczestnicy muszą posiadać paszport/dowód osobisty

Wyjazd uczestników z Mielca

Jeśli chcesz uzyskać fakturę, dowiedz się więcej


Pliki do pobrania:
Karta uczestnika Umowa Warunki uczestnictwa Karta Informacyjna

# CENA OBEJMUJE

 • przejazd autokarem z klimatyzacją, z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, DVD, WC,
 • ciepły posiłek w trakcie drogi- w trakcie przejazdu,
 • zakwaterowanie (7 noclegów),
 • wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek),
 • ubezpieczenie NNW, KL,
 • opiekę medyczną, pedagogiczną oraz ratownika na plaży,
 • bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów,
 • wycieczki autokarowe do Barcelony, Tossa de Mar oraz Blanes,
 • prowiant na drogę powrotną,
 • asystę polskich rezydentów podczas pobytu.

# W programie między innymi:

WYCIECZKI
 • Całodniowa wycieczka do Barcelony
  Sagrada Familia -Niepowtarzalna secesyjna świątynia rzymskokatolicka. Wciąż nieukończony symbol Barcelony. Zaprojektowana przez słynnego architekta Antonio Gaudiego,
  Dzielnica Gotycka - Barrio Gótico to historyczne serce Barcelony, trzon dawnej osady cesarstwa rzymskiego. Jej pozostałości przetrwały do dziś. Zadbane place, malownicze uliczki i wąskie zaułki tworzą wyjątkowy urok,
  Port Vell-Główny port handlowy Barcelony, przeprojektowany na centrum rekreacyjno- handlowe przed olimpiadą w 1992 r. Obecnie stanowi on centrum rozrywkowo- handlowe z przystanią jachtową,
  Plac Kataloński -Plac w centrum miasta, który jest ważnym węzłem metra, autobusów i punktem zbiegu głównych ulic.
 • TOSSA DE MAR - Jedno z najpiękniejszych miast świata, piękne widoki i plaże i zatoki, stare miasto , średniowieczny mur obronny. Przez wielu uważana za jedno z piękniejszych miast świata. To prawda! Kolorowe łodzie w porcie, wznoszący się nad zatoką średniowieczny zamek, skaliste wybrzeże oraz uliczki prowadzące wprost na plaże to właśnie niezwykle urokliwa Tossa de Mar. Wycieczka do tego średniowiecznego miasteczka to sama przyjemność, niezapomniane wrażenia i piękne pamiątkowe zdjęcia.
 • Blanes - Spokojne uliczki i miasteczko mniej turystyczne. Tutaj zobaczymy życie codzienne mieszkańców Katalonii. Mniejsza liczba hoteli i turystów.
ZAJĘCIA REKREACYJNE
 • plażowanie, wędrówki brzegiem morza o różnych porach dnia,
 • kąpiele w morzu i w basenie hotelowym pod opieką ratownika,
 • nocna gra terenowa,
 • kino pod gwiazdami,
 • gry i zabawy na plaży,
 • codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne na boiskach sportowych,
 • podchody, konkursy,
 • dyskoteki, karaoke,
 • rozgrywki sportowe na plaży.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
 • Muzeum FC Barcelona-Camp Nou - dodatkowo płatna [28 EUR]

#Dodatkowe informacje dla rodziców:

 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wypoczynku. W tej sprawie, prosimy o kontakt z Agentem Ubezpieczeniowym p. Anna Lebida pod numerem telefonu 728344882
  Klient powinien wykupić ubezpieczenie w ciągu 7 dni od dokonania pełnej rezerwacji ( wpłata zaliczki i podpisanie umowy oraz warunków uczestnictwa). (Szczegóły)
 • Dieta wegetariańska, bezglutenowa dodatkowo płatna za każdy dzień, prosimy w tej sprawie o kontakt,
 • Fotorelacje z każdego dnia kolonii umieszczane są na naszej stronie internetowej, dostęp za pomocą hasła, które dostają Państwo przy autobusie w dniu wyjazdu oraz na Facebooku Kolonie i Obozy Mielec
 • Wszystkie prośby odnośnie zakwaterowania dzieci w pokojach prosimy zgłaszać najpóźniej przy oddaniu karty tj. miesiąc przed rozpoczęciem kolonii. Wszystkie późniejsze propozycje zmiany, nie będą brane pod uwagę.

+48 530-755-692

Zadzwoń do nas

Pamiętaj o Bagażu.

Bardzo prosimy, aby walizki uczestników kolonii ze względu na ograniczona pojemność bagażników autokaru miały wymiary nie większe niż: 70 cm [długość] x 50 cm [szerokość] x 30 cm [wysokość].

Jeśli czegoś nie wiesz możesz zadzwonić +48 530-755-692 lub dopytać się drogą mailową kolonie.mielec@gmail.com

Jeśli jesteś zdecydowany/-a zgłoś swoje dziecko już teraz

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka