KOLONIA Z ENERGYLANDIĄ

Szczawnica Zdrój to jedno z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych, usytuowane u stóp Pienin w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, w malowniczej dolinie Grajcarka, prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Ze wszystkich stron wznoszą się górskie zbocza, pokryte iglastymi i modrzewiowymi lasami. Szczawnica to doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po górach. Uzdrowisko Szczawnica znane jest już od 150 lat. Dziś można się tutaj leczyć i wypoczywać. Czyste górskie powietrze wolne od tzw. alergenów sprzyja leczeniu górnych dróg oddechowych i schorzeń alergicznych.

DRODZY RODZICE

Kilka dni z dala od rodziny to dla Waszych dzieci może być trudne wyzwanie. Nasza kolonia w Szczawnicy, ze swoim bogatym programem i dobrą atmosferą, profesjonalną opieką wychowawców jest idealna na pierwszy samodzielny wyjazd. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zwraca uwagę na wszystkie kłopoty naszych uczestników. Atrakcyjny program dostarcza wielu wrażeń i nie pozwala dzieciom na nudę. Każdy dzień jest starannie zaplanowany. Przez ten czas „bojkotujemy” telewizję i komputery, wypełniając czas innymi atrakcjami rozwijającymi zainteresowania, samodzielność i zaradność dzieci.

Od wielu lat staramy się , aby kolonie w górach były źródłem zabawy, wspaniałych kontaktów rówieśniczych , a także okazją do poznania pięknych zakątków naszego kraju.

Firma Ośrodek Edukacji i Pomocy Pedagogicznej posiada 24-letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci, które pierwszy raz wyruszają samodzielnie z domu na wakacje. Kolonie dla dzieci młodszych „Jestem samodzielny” organizujemy od 2000 roku. Dla setek dzieci nasze kolonie stały się pierwszą, samodzielną przygodą i niezapomnianym przeżyciem.

BAZA NOCLEGOWA

„Hotel pod Jarmutą” zlokalizowany w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnica, w bliskim sąsiedztwie rzeki Grajcarek, u stóp malowniczej góry Jarmuta. Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3-osobowych z łazienkami i telewizorami. Hotel ogrodzony i otoczony jest dużym terenem zielonym Na terenie ośrodka 2 boiska treningowe do piłki nożnej i siatki, profesjonalny kort tenisowy, miejsce grillowe, siłownia. Zapewniamy 4 posiłki dziennie: śniadanie i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad, podwieczorek. Rozpoczynamy nasz pobyt obiadem, a kończymy śniadaniem. W drodze powrotnej dzieci dostają suchy prowiant.

Nasze zakwaterowanie
Hotel pod Jarmutą

TERMIN
08-07 do 15-07-2024


cena2394,-

Dodatkowy rabat - 100 zł na całe rodzeństwo
Brak kosztów ukrytych.
Cena zawiera wszystkie atrakcje i transport.

WIEK UCZESTNIKÓW: (7-13 lat)

Wyjazd uczestników z Mielca

Jeśli chcesz uzyskać fakturę, dowiedz się więcej


Pliki do pobrania:
Karta Informacyjna Warunki uczestnictwa Umowa Karta uczestnika

# CENA OBEJMUJE

 • przejazd autokarem z klimatyzacją,
 • 7 noclegów w pokojach 2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorami,
 • wyżywienie: 4 razy dziennie (śniadanie, kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad i podwieczorek serwowany do stolików),
 • opiekę medyczną, pedagogiczna, ratownika na basenie,
 • przewodnika górskiego na trasach Pienińskiego Parku Narodowego, Wąwozu Homole oraz podczas wycieczki na Słowację,
 • wejścia do Parku Wodnego „Solar” w Szczawnicy,
 • wjazd kolejka krzesełkową na Palenicę,
ATRAKCJA W CENIE KOLONII:
Największy Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.-15.07.2024 Czeka tam na Was kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, a kończąc na tych dla najmłodszych. Główna atrakcja Parku to HYPERION MEGA COASTER - największy i najszybszy w całej Europie, bijący wszelkie rekordy, a także znane i lubiane: ZADRA, TWISTER, FORMUŁA ROLLER COASTER. Przez cały dzień będziecie mogli korzystać bez limitu i do woli ze wszystkich urządzeń dostosowanych do Waszego wzrostu i wieku. Około 5-6 godzin zabawy, zapewniamy posiłek. - bilet wstępu + obiad + przejazd

# W programie między innymi:

WYCIECZKI
 • wycieczka z przewodnikiem do Wąwozu Homole i Białej Wody (zwiedzanie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Pieninach, leżącego niedaleko centrum Jaworek.
 • wycieczka piesza na Wodospad Zaskalniak,
 • całodniowa wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia”w Zatorze
 • wycieczka -wjazd kolejka krzesełkową na Palenicę - 2 darmowe zjazdy na torze saneczkowym
ZAJĘCIA REKREACYJNE
 • pobyt w Parku Wodnym w Szczawnicy,
 • ognisko, konkursy z nagrodami, quizy,
 • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
 • zajęcia sportowe, plastyczne, taneczne,
 • zwiedzanie Muzeum Pienińskiego w Krościenku,
 • gry terenowe(podążanie za magią pienińskich legend): poszukiwanie ukrytego skarbca Janosika, poszukiwanie jaskini św.Kingi i wiele innych atrakcji,
 • spacery po uzdrowisku: Park Górny i Dolny, ścieżka edukacyjna: Szczawnica Zdrój- Zdrój - Leśnica oraz degustacja wód mineralnych w Pijalni Uzdrowiskowej,
 • Kino letnie ”Pod Chmurką”-projekcja najpiękniejszych bajek i filmów dla dzieci,

#Dodatkowe informacje dla rodziców:

 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Wypoczynku. W tej sprawie, prosimy o kontakt z Agentem Ubezpieczeniowym p. Anna Lebida pod numerem telefonu 728344882
  Klient powinien wykupić ubezpieczenie w ciągu 7 dni od dokonania pełnej rezerwacji ( wpłata zaliczki i podpisanie umowy oraz warunków uczestnictwa). (Szczegóły)
 • Możliwość dokupienia tylko diety wegetariańskiej,
 • Fotorelacje z każdego dnia kolonii umieszczane są na naszej stronie internetowej, dostęp za pomocą hasła, które dostają Państwo przy autobusie w dniu wyjazdu oraz na Facebooku Kolonie i Obozy Mielec
 • Wszystkie prośby odnośnie zakwaterowania dzieci w pokojach prosimy zgłaszać najpóźniej przy oddaniu karty tj. miesiąc przed rozpoczęciem kolonii. Wszystkie późniejsze propozycje zmiany, nie będą brane pod uwagę.

+48 530-755-692

Zadzwoń do nas

Pamiętaj o Bagażu.

Bardzo prosimy, aby walizki uczestników kolonii ze względu na ograniczona pojemność bagażników autokaru miały wymiary nie większe niż: 70 cm [długość] x 50 cm [szerokość] x 30 cm [wysokość].

Jeśli czegoś nie wiesz możesz zadzwonić +48 530-755-692 lub dopytać się drogą mailową kolonie.mielec@gmail.com

Jeśli jesteś zdecydowany/-a zgłoś swoje dziecko już teraz

Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka